Nieuwe samenwerking: Camper Garage Systemen
Met trots kunnen we vertellen dat Maurice Kuiper zich als compagnon bij CamperGast heeft aangesloten voor Camper Garage Systemen. Een mooie nieuwe stap, ontstaan vanuit een gedeelde overtuiging: samenwerken brengt je verder.
Maurice en CamperGast kennen elkaar al langere tijd vanuit de camperverhuur, waar we officieel gezien concurrenten waren. Maar in plaats van elkaar alleen als concurrent te zien, ontstond er steeds meer contact en samenwerking. Uiteindelijk bleek dat onze kennis en ervaring elkaar perfect aanvullen.
Toen CamperGast afgelopen januari zelfstandig doorstartte, was er behoefte aan extra technische expertise om Camper Garage Systemen verder uit te bouwen. Precies daar komt de ervaring van Maurice goed van pas. Hij is technisch sterk, denkt graag in oplossingen en weet dat te combineren met een persoonlijke en klantgerichte aanpak.
De afgelopen maanden hebben we samen al veel camperbezitters kunnen helpen. Van technische oplossingen tot slimme systemen die het reizen met de camper makkelijker en comfortabeler maken. De samenwerking smaakt dan ook naar meer.
Een bijzonder gezamenlijk verleden
Extra leuk is dat onze wegen indirect al eerder bij elkaar kwamen. Wesley van den Bos was ooit manager van Maurice bij ING Nederland en later van CamperGast-eigenaar bij Alphabet Nederland. Voor beiden speelde hij een belangrijke rol in hun carrière. Jaren later komen die verschillende wegen opnieuw samen binnen CamperGast.
Met de komst van Maurice halen we niet alleen extra technische kennis in huis, maar ook nieuwe energie en volop mogelijkheden om Camper Garage Systemen verder te ontwikkelen.
Nieuwe samenwerking, nieuwe energie. Gas erop!
